Koordynator ds. marketingu

Poszukujemy otwartej i komunikatywnej osoby do Naszego działu marketingu. Twoja praca będzie skupiać się w głównej mierze na organizacji pracy tego zespołu oraz kreowaniu szeroko rozumianej strategii marketingowej.

Obowiązki:

  • koordynacja pracy całego działu
  • Eksponowanie informacji promocyjnych do prowadzenia biznesu
  • koordynowanie wielu kanałów strategii marketingowych
  • zarządzanie budżetami na kampanie marketingowe
  • testowanie nowych możliwości marketingowych
  • kierowanie strategiami social media
  • ocena realizacji kampanii marketingowych,
  • rozwiązywanie problemów z kampaniami marketingowymi, które nie działają dobrze
  • monitorowanie i ulepszanie SEO
  • kreowanie nowych sposobów promocji nowych produktów
  • edukowanie pracowników o trendach w marketingu branżowym
  • analizowanie opinii klientów z platform mediów społecznościowych
  • analizowanie i raportowanie do wyższej kadry kierowniczej
  • doskonalenie Content Marketingu – w zakresie witryny www, ofert oraz innych kanałów komunikacyjnych

Wymagania:

  • Udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • komunikatywność
  • pewność siebie
  • skuteczne zarządzanie zespołem oraz współpracą z zewnętrznymi agencjami,
  • biegłe zarządzanie social mediami oraz kampaniami,
  • wytrwałość w dążeniu do osiągnięcia celów
  • pakiet office – średnio zaawansowany
  • znajomość Google Analitics,
  • obsługa programu CRM będzie dodatkowym atutem
  • mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe (marketing, PR)
  • znajomość zagadnień związanych z meblarstwem i/lub konstrukcją maszyn przemysłowych będzie dużym atutem

Oferujemy:

  • pracę w Naszym biurze w Pcimiu
  • szkolenie wdrażające
  • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii z wypracowanych efektów
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer, budżet na działania etc.)
  • możliwość modyfikacji panujących zasad – nie jesteśmy korporacją
  • możliwość awansu w strukturach firmy

Kontakt:

Numer telefonu: 535 732 570
Adres e-mail: rekrutacja@lazzonigroup.pl