Pracownik BOK

Stanowisko – Pracownik Biura Obsługi Klienta

Poszukujemy otwartej i komunikatywnej osoby do Naszego działu handlowego. Twoja praca będzie skupiać się w głównej mierze na kontakcie z klientem -zbieraniu informacji i przekazywaniu ich dalej lub organizacji sprzedaży określonego segmentu podzespołów.

Obowiązki:

  • Kontakt z klientem
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z obsługą
  • Uzupełnianie raportów
  • Współpraca z innymi działami firmy
  • Sprzedaż konkretnego segmentu produktów

Wymagania:

  • Komunikatywność
  • Pewność siebie
  • Wytrwałość w dążeniu do osiągnięcia celów
  • Umiejętność pozyskiwania i utrzymywanie relacji
  • Pakiet Office – podstawowa znajomość
  • Obsługa  programu CRM będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość zagadnień związanych z meblarstwem lub konstrukcją maszyn przemysłowych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Pracę w Naszym biurze w Pcimiu
  • Szkolenie wdrażające
  • Wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii z wypracowanych efektów
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer)
  • Możliwość awansu w strukturach firmy

PROSIMY O KONTAKT MAILOWY: rekrutacja@lazzonigroup.pl