Obróbka stali – kierownik zmiany

W związku z wdrażaniem systemu pracy dwuzmianowej poszukujemy otwartej i komunikatywnej osoby do działu produkcji głowic wiertarskich. Twoja praca będzie skupiać się w głównej mierze na organizacji pracy tego zespołu, optymalizacji użytych rozwiązań i wdrażaniu nowych.

Obowiązki:

  • Nadzór nad realizacją celów i zadań produkcyjnych
  • Zapewnienie produkcji na linii zgodnie z instrukcjami, weryfikacja dokumentacji stanowiskowej
  • Koordynacja pracy całego działu
  • Analizowanie i raportowanie do przełożonych
  • Aktywność w procesie ciągłych usprawnień
  • Współpraca z zewnętrznymi podmiotami
  • Odpowiedzialność za jakość wyrobów zgodnie z wymaganiami klienta
  • Odpowiedzialność za właściwą identyfikację i właściwe rozmieszczenie wyposażenia produkcyjnego i materiałów
  • Organizacja szkoleń pracowników w miejscu pracy
  • Zapewnienie produkcji zgodnie z instrukcjami, weryfikacja dokumentacji stanowiskowej

Wymagania:

  • Doświadczenie w obróbce stali
  • Umiejętności kierownicze: budowanie zespołu, delegowanie zadań, motywowanie, definiowanie celów, definiowanie priorytetów, planowanie produkcji oraz planowanie personalne, wprowadzanie zmian, zarządzanie zmianą
  • Udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Wysoka samodzielność i proaktywność w organizacji pracy
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Skuteczne zarządzanie zespołem
  • Pewność siebie
  • Wytrwałość w dążeniu do osiągnięcia celów
  • Komunikatywność
  • Pakiet Office – średnio zaawansowany
  • Mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe (budowa maszyn,) oraz obsługa programów CAD/CAM (głównie Solid Works)

Oferujemy:

  • Pracę w Naszym oddziale zlokalizowanym w Pcimiu
  • Szkolenie wdrażające
  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii z wypracowanych efektów
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer, budżet na działania etc.)
  • Możliwość modyfikacji panujących zasad – nie jesteśmy korporacją
  • Możliwość awansu w strukturach firmy

Kontakt:

Numer telefonu: 535 732 570
Adres e-mail: rekrutacja@lazzonigroup.pl