Przewiń do góry
Skontaktuj się z nami
Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami!

Zostaw nam numer, oddzwonimy:
wiertarki
głowice
części
serwis
(pn. - pt. w godzinach 08:00 - 16:00)
Udało się!

Wysłano!

Twój numer telefonu został zapisany,
wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Lub zadzwoń:
Główny: +48 535 732 115
Social media Social media Social media

Centrum wiertarskie Master 900 CNC

Centrum wiertarskie z możliwością frezowania


Master 900 CNC

Wiertarka Master 900 CNC przeznaczona jest dla firm, oczekujących dużej wydajności przy niskich seriach oraz łatwej i szybkiej zmiany parametrów wiercenia. Wykonanie wiercenia na gotowo zajmuje minimalną ilość czasu, biorąc pod uwagę wszechstronność nawiertów w jednym cyklu, co znacząco przyśpiesza proces produkcji.

Wiertarka zajmuje bardzo mało miejsca, wykonuje operacje wiercenia, cięcia piłą i frezowanie pionowe. Gwarantuje bardzo wysoką wydajność produkcyjną bez ingerencji operatora przy uzbrajaniu stołu roboczego. Zaletą jest łatwa obsługa, ponieważ obrabiany przedmiot może zostać zaciśnięty jeden raz, aby osiągnąć automatyczne wiercenie z 5 stron. Cięcie oraz rowkowanie przez urządzenie jest idealnym rozwiązaniem, które łączy w sobie wszechstronność i wydajność w niewielkiej przestrzeni, gdyż jest to zaledwie 5 m² powierzchni. System skanerów laserowych, który wykrywa wymiar panelu umożliwia maszynie porównanie z informacją o kodzie kreskowym i zmniejsza współczynnik błędu do 0.


Główne Cechy:

Wiercenie od krawędzi elementu – pozwala maskować falowanie płyt 

System wiercenia od krawędzi zewnętrznej panelu jako punktu “0” pozwala ukryć błędy w wymiarach elementu -rezultatem jest przeniesienie różnic w grubości płyty do środka mebla.

Automatyczny pomiar elementu – idealnie dopasowanie przy składaniu mebla 

Różnica pomiędzy realną długością uciętej płyty a ustawionym programem jest korygowana przez precyzyjny laser umożliwiający idealne dopasowanie krawędzi i otworów. Obsługa maszyny zamyka się w kilku krokach : skanowanie kodów kreskowych, wprowadzanie obrabianego elementu do maszyny i naciskanie przycisku startowego, są to na tyle proste operacje, że może je zrobić osoba nie posiadająca fachowej wiedzy o obsłudze tej maszyny.Film z pracy urządzenia:DANE TECHNICZNE CENTRUM WIERTARSKIEGO MASTER 900 CNC
Maksymalna długość płyty:3600 mm
Maksymalna szerokość płyty:900 mm
Minimalna szerokość płyty:55 mm
Maksymalna grubość płyty:50 mm
Minimalna grubość płyty:12 mm
Maksymalna prędkość osi X:110
Maksymalna prędkość osi Y:70
Ilość wrzecion poziomych:13
Ilość wrzecion pionowych:8(X6, Y2)
Wbudowany stały frez tarczowy:oś X
Piła do rowków:ø100
Waga maszyny:1200 kg

Galeria:
Zmień język