Rozwijamy się dla Was!

Nasza firma cały czas dynamicznie się rozwija. Produkty Lazzoni doceniane są nie tylko w Ojczyźnie, ale również w Europie i poza nią. Branża meblarska prężnie pnie się do przodu, zyskując coraz większy potencjał. 

 

Jakość i efektywność - to nasz klucz do sukcesu! 

Budowa nowej hali magazynowej oraz zakup dodatkowych urządzeń pozwolą nam przyspieszyć terminy dostaw maszyn. W ostatnim czasie nabyliśmy nowy wózek widłowy, z którego najbardziej cieszą się nasi magazynierzy :) Ich praca jest obecnie wykonywana szybciej i precyzyjniej, co ma ogromne znaczenie podczas załadunków i wyładunków każdego dnia. Nowe przedsięwzięcia pomogą nam jeszcze bardziej unowocześnić nasz zakład, zmniejszą koszty związane z działalnością firmy oraz przyspieszą realizację Państwa zleceń. 

wozek 1.1

wozek 3

wozek 2

 

Rozwój pracowników wpływa na rozwój firmy

Podstawowym elementem dobrze funkcjonującego zespołu i zaangażowania pracowników jest efektywne szkolenie oraz dbanie o ich rozwój. Lazzoni Group docenia swoich podwładnych, dlatego też ciągle doposażamy pracowników w nowoczesne urządzenia, przystosowane pod indywidualne stanowiska pracy. Uważamy, że rozwój każdej osoby przynosi zyski zarówno jej, jak i całej naszej organizacji. 

zdj 1.2