Zapraszamy na Targi BUDMA 2019!

MIĘDZYNARODOWE TARGI BUDOWNICTWA I ARCHITEKTURY BUDMA

12-15 LUTY 2019

baner o targach do www

Budma to największe targi budowlane w Europie środkowowschodniej. Jak co roku obfitować będzie w spotkania, których cele to podzielenie się wiedzą teoretyczną i zainicjowanie rozmów ważnych dla budownictwa. Każda edycja przyciąga kilkadziesiąt tysięcy uczestników, którzy szukają na targach nowych rozwiązań i nowych możliwości. 

W połowie lutego Poznań stanie się najbardziej pożądanym miejscem dla profesjonalistów zawodowo związanych z budownictwem. Na targach Budma spotkają się teoretycy i praktycy – producenci, projektanci i architekci z inwestorami, wykonawcami i fachowcami, by wymienić się wiedzą, doświadczeniem i innowacjami, które są siłą napędową rozwoju. Wystawcy, którzy licznie i ze znacznym wyprzedzeniem zapowiedzieli udział w targach już rozpoczęli przygotowania tak, by zaskoczyć swoich partnerów biznesowych, konkurencję i zwiedzających interesującymi nowościami.

Targi to nie tylko możliwość bezpośredniego nawiązania relacji biznesowych na stoisku wystawcy, ale także szereg wydarzeń towarzyszących, m.in. pokaz prawidłowych technik montażowych, zmagania najlepszych fachowców, którzy zaprezentują właściwe, często nowe rozwiązania techniczne w swoich branżach. Zapraszamy do naszego stoiska - w tym roku znajdujemy się w pawilonie 8, na stoisku numer 52. Serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy chętnie odpowiedzą na nurtujące Państwa pytania. 

W dniach od 12 do 15 lutego Budma zaprezentuje m.in. stolarkę budowlaną oraz narzędzia i wyposażenie placu budowy wraz z wykończeniem wnętrz.