Serwis

serwisant

Nasza firma bardzo poważnie traktuje wsparcie przedsprzedażowe i usługi posprzedażne. Staramy się, aby klient mógł w pełni zrozumieć działanie i zastosowanie maszyny. Na indywidualne życzenie modyfikujemy dane techniczne urządzenia, zgodnie z potrzebami danej firmy. Nasi profesjonalni serwisanci odpowiedzialni są za instalację, uruchomienie maszyny oraz przeszkolenie personelu z zakresu obsługi i konserwacji urządzenia. Szkolenie uznaje się za zakończone, gdy operator potrafi samodzielnie obsługiwać maszynę.

 

Gwarantujemy:

  • fachową pomoc
  • szybką reakcję serwisową
  • szeroki asortyment części zamiennych

 

Wszystkie maszyny z naszej oferty posiadają certyfikat CE, deklarację zgodności z Europejskimi Normami Bezpieczeństwa, a wraz z urządzeniami dostarczana jest niezbędna dokumentacja techniczno-rozruchowa (DTR) oraz instrukcja obsługi w języku polskim. 

 

Wszystkie zgłoszenia serwisowe prosimy skladać za pomocą formularza serwisowego. W przypadku pytań dodatkowych prosimy o bezpośredni kontakt z naszym doradcą serwisowym. 

mieszko.mmm  SERWIS
  Mieszko

  mobile-phone-147564_960_720 +48 575 853 000 
  serwis@lazzonigroup.pl

Typ zgłoszenia
Dane firmy
*
*
*
Dane urządzenia
*
*
Opis problemu
*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu moich danych osobowych przez operatora serwisu lazzonigroup.pl (Lazzoni Group sp. z o.o., ul. Roździeńska 28, 40-387 Katowice) w zakresie niezbędnym do realizacji niniejszego zgłoszenia. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż podane w formularzu dane po zakończeniu obsługi zgłoszenia, nie są nigdzie przechowywane w żadnej postaci. Podanie danych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.

* - pola wymagane