Przewiń do góry
Skontaktuj się z nami
Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami!

Zostaw nam numer, oddzwonimy:
wiertarki
głowice
części
serwis
(pn. - pt. w godzinach 08:00 - 16:00)
Udało się!

Wysłano!

Twój numer telefonu został zapisany,
wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Lub zadzwoń:
Główny: +48 535 732 115
Social media Social media Social media Social media

Wiertarki wielowrzecionowe

Wyszukaj:

Wyczyść!
NEXT
na pasku
na łańcuchu
manualne
z kołkowaniem
z piłą
małe

WIERTARKA WIELOWRZECIONOWA

Wiertarki wielowrzecionowe Lazzoni Group, tworzone z myślą zarówno o potrzebach odbiorców przemysłowych, jak i małych zakładów stolarskich to maszyny, których nie trzeba nikomu przedstawiać. Najwyższa jakość wiertarek wielowrzecionowych, wysokiej klasy podzespoły, ogromne doświadczenie oraz współpraca z producentami z całej Europy sprawiły, że wiertarki wielowrzecionowe tej marki są w stanie zaspokoić nawet najbardziej rygorystyczne oczekiwania klientów.

Pierwsza wiertarka wielowrzecionowa Lazzoni Group została stworzona w 2000 r. Doświadczenie, które zdobyliśmy przez ten okres czasu pozwala nam na zastosowanie różnych rozwiązań w tematyce wiertarek wielowrzecionowych. Możemy śmiało powiedzieć, że tworzymy silną grupę maszyn przemysłowych dla zakładów stolarskich oraz przemysłu. ponadto Współpraca z różnymi producentami z Europy, Turcji oraz Azji pozwoliła nam jeszcze bardziej udoskonalić każdą wiertarkę przelotową.

Praktycznie każda nasza wiertarka wielowrzecionowa posiada możliwość konfiguracji pod szczególne wymagania klienta. „Wyposażenie w dodatkowe jednostki wiercące, zamontowanie spersonalizowanej głowicy wiertarskiej, powrót elementu do operatora, zwiększenie pola roboczego wiertarki wielowrzecionowej” są to przykładowe konfiguracje, które jesteśmy w stanie wykonać.

Zmień język