Przewiń do góry
Skontaktuj się z nami
Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami!

Zostaw nam numer, oddzwonimy:
wiertarki
głowice
części
serwis
(pn. - pt. w godzinach 08:00 - 16:00)
Udało się!

Wysłano!

Twój numer telefonu został zapisany,
wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Lub zadzwoń:
Główny: +48 535 732 115
Social media Social media Social media

Nowa inwestycja

26 marca 2018

Obecnie jesteśmy na I etapie realizacji projektu nowego budynku oraz wdrożenia dodatkowych pomysłów i udogodnień. Nasza inwestycja znajdować się będzie w pobliskiej lokalizacji, w Pcimiu (ok. 45 km od Krakowa). Miejsce to zapewni łatwy dojazd z drogi głównej, co jest ogromną zaletą dla kierowców, transportujących duże i ciężkie maszyny. Budynek charakteryzuje nowoczesna i stonowana architektura, z zachowaniem praktycznych aspektów naszej branży.

Budowa hal magazynowych jest procesem skomplikowanym, wymaga ogromnej wiedzy specjalistycznej i doświadczenia. Podczas przygotowań do projektu musieliśmy zdefiniować wiele informacji i zebrać dane, które umożliwiły nam stworzenie tej ogromnej konstrukcji. Przede wszystkim zależało nam na funkcjonalności, bezpieczeństwie pracy oraz nieuciążliwej eksploatacji.

Na każdym etapie przedsięwzięcia bazować będziemy na wieloletnim doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów. Na terenie inwestycji pojawi się duży parking dla Klientów, jak również ogromny plac manewrowy dla ułatwienia załadunków i wyładunków. Powiększona i doposażona w nowoczesne elementy hala magazynowa znacząco przyspieszy czas serwisu maszyn. W końcowym etapie projektu nastąpią też zmiany w sektorze biurowo-administracyjnym. 


Zmień język